Zofia Noceti-Klepacka wicemistrzynią świata w klasie RS:X

Zofia Noceti-Klepacka (YKP Warszawa) wywalczyła srebrny medal w deskowej klasie RS:X na żeglarskich mistrzostwach świata w Hiszpanii. Tytuł obroniła Lee Korzits z Izraela. Jest to drugi srebrny medal 26-letniej zawodniczki, która w grudniu ubiegłego roku w Australii, także zajęła drugie miejsce. Złoto wywalczyła tylko raz - było to w 2007 roku na MŚ w Portugalii. Z dobrej strony zaprezentowała się także Maja Dziarnowska (Ergo Hestia SKŻ Sopot), zajmując wysoką 5. pozycję.
Zawodniczka YKP Warszawa reprezentować będzie Polskę w tym roku na Igrzyskach Olimpijskich, w których będzie jedną z faworytek do zdobycia medalu.

Zofia Noceti-Klepacka wicemistrzynią świata w klasie RS:X Zofia Noceti-Klepacka wicemistrzynią świata w klasie RS:X