Logo

Yoel Romero: Będę walczył wyłącznie tylko o pas

Yoel Romero jako pretendent do mistrzowskiego pasa nie zamierza wchodzić do oktagonu wcześniej, niż wtedy gdy stawką będzie tytuł. Całą dywizję wstrzymuje jednak Michael Bisping, który od momentu wywalczenia tytułu wciąż nie wszedł do oktagonu. Możliwe jednak, że niebawem stoczy pojedynek z Georgesem St-Pierrem, ale będzie to nie wcześniej niż w wakcje bądź po ich zakończeniu. Trzeba przyznać, że przestój denerwuje wszystkich - w tym najbardziej samych kibiców.
- Nauczyłem się być cierpliwym. Będę walczył tylko o pas, nie ważne z kim będzie to starcie. Nie ważne też, czy będzie to walka o pas normalny czy tymczasowy, będę walczył jedynie o tytuł. Mistrz powinien bronić tytułu przeciwko najlepszemu przeciwnikowi. On tego nie robi. On nie jest mistrzem w oczach ludzi i kolegów. Dana White i mój menadżer powiedzieli, że jestem następnym zawodnikiem w kolejce do walki o pas i wierzę im, a to co mówi Bisping nie ma żadnego znaczenia - powiedział Romero.

Yoel Romero: Będę walczył wyłącznie tylko o pas Yoel Romero: Będę walczył wyłącznie tylko o pas Yoel Romero: Będę walczył wyłącznie tylko o pas

2017-04-20 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Yoel Romero: Będę walczył wyłącznie tylko o pas

Podobne artykuły i galerie