Logo

Whittaker: Rockhold łatwy? Macie nie po kolei w głowie

Robert Whittaker po tym jak swój pas zwakował Georges St. Pierre, zmierzy się o mistrzowski tytuł wagi średniej z Luke Rochholdem. Takie zestawienie przez niektórych zawodników tej dywizji zostało skrytykowane. Kelvin Gastelum najostrzej wypowiadał się na temat tej walki i w końcu dostał odpowiedź. W dodatku bardzo słuszną, bowiem nikt nie powinien mieć wątpliwości, że Rockhold to jeden z najlepszych wojowników w tej kategorii wagowej ostatnich lat.
- Każdy kto uważa, że walka z Rockholdem będzie łatwa, ma nie po kolei w głowie. On przecież jest byłym mistrzem, jest jednym z najlepszych zawodników na świecie. Każdy kto mówi, że walka z nim będzie łatwa, niech sam spróbuje. Zobaczmy jakby poradziłby sobie z nim Kelvin - powiedział Whittaker.

Whittaker: Rockhold łatwy? Macie nie po kolei w głowie Whittaker: Rockhold łatwy? Macie nie po kolei w głowie Whittaker: Rockhold łatwy? Macie nie po kolei w głowie Whittaker: Rockhold łatwy? Macie nie po kolei w głowie Whittaker: Rockhold łatwy? Macie nie po kolei w głowie Whittaker: Rockhold łatwy? Macie nie po kolei w głowie

2017-12-21 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Whittaker: Rockhold łatwy? Macie nie po kolei w głowie

Podobne artykuły i galerie