Woda

Volvo Ocean Race: Ericsson 4 wygrał regaty dookoła świata

2009.06.21//  Rafał Bednarz
Regaty wokołoziemskie Volvo Ocean Race mają swojego wielkiego zwycięzcę. W dziewiątym etapie zmagań, trzecie miejsce zajęła załoga jachtu Ericsson 4 dowodzonego przez Torbena Graela.

Tym samym Ericsson 4 zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej regat. Posiada on nad kolejnym jachtem przewagę 13 punktów na jachtem Puma, gdy maksymalna ilość punktów do zdobycia w pozostałych wyścigach wynosi 12.
Zobacz także: Ericsson Racing Team - galeria Dziewiąty etap wygrał team Puma Ocean Racing i było to jego pierwsze podium w tegorocznej edycji. W klasyfikacji generalnej zajmuje drugie miejsce.
WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlights