Logo

Red Bull Air Race w Spielbergu już w ten weekend

W najbliższy weekend w Spielbergu odbędzie się drugi przystanek Mistrzostw Świata Red Bull Air Race. Najszybszy sport motorowy świata w tym sezonie jak na razie mocno zaskakuje. Warto przypomnieć, że np. Matt Hall, który w 2015 roku był drugi zaraz po mistrzu świata Paulu Bonhommie, tym razem odpadł już w pierwszej rundzie. Z kolei były mistrz świata Hannes Arch został zdyskwalifikowany w ścisłym finale po przekroczeniu linii bezpieczeństwa oddzielającej tor od publiczności. O drugie zwycięstwo z rzędu będzie walczył Nicolas Ivanoff, a przeszkodzić mu w tym będzie chciał Matthias Dolderer i Francois Le Vot.
Rywalizacja w austriackich Alpach będzie niezwykle wymagająca. Ukształtowanie terenu wymusza zmiany pułapu pomiędzy bramkami powietrznymi. Dodatkowym utrudnieniem może być nieprzewidywalna górska pogoda.

Red Bull Air Race w Spielbergu już w ten weekend Red Bull Air Race w Spielbergu już w ten weekend Red Bull Air Race w Spielbergu już w ten weekend Red Bull Air Race w Spielbergu już w ten weekend Red Bull Air Race w Spielbergu już w ten weekend Red Bull Air Race w Spielbergu już w ten weekend

2016-04-20 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Red Bull Air Race w Spielbergu już w ten weekend

Podobne artykuły i galerie