Powietrze

Red Bull Air Race: Dolderer wygrał w Spielbergu

2016.04.26//  P. Rączka
Matthias Dolderer okazał się najlepszy podczas drugiego przystanku Mistrzostw Świata Red Bull Air Race 2016 w austriackim Spielbergu. Doświadczony Niemiec najlepiej poradził sobie w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Oprócz walki z innymi zawodnikami musiał walczyć także z wiatrem, deszczem, a nawet i... śniegiem! Drugie miejsce w rywalizacji zajął Hannes Arch, który przegrał tylko o ułamki sekund. Nigelem Lambem, czyli mistrz świata z 2014 roku zaczął całkiem dobrze, ale ostatecznie zajął dopiero trzecie miejsce na podium.
- To absolutnie fantastyczne. Wreszcie moje marzenie się spełniło! Dzięki mojemu teamowi, w końcu wszystko zadziałało… Brak mi słów - powiedział zwycięzca.

WWE Raw: Asuka vs. Kayden Carter - highlights