Logo

Nurmagomedov: To najważniejsza walka w historii UFC

Już za niecały miesiąc, 7 kwietnia na gali UFC 223, dojdzie pojedynku Khabiba Nurmagomedov z Tonym Fergusonem. Obaj zawalczą o niekwestionowany tytuł mistrza i miejmy nadzieję, że tym razem do tego pojedynku dojdzie. Starcie to były już trzykrotnie zestawiane przez największą federację MMA na świecie, lecz za każdym razem z różnych powodów do niej nie dochodziła. Oby za czwartym razem w końcu się udało. Zwłaszcza, że stawka jest ogromna.
- Ranking jest bardzo ważny dla UFC, ale dla mnie nic on nie znaczy. Dla mnie ważne jest tylko zwycięstwo. Kiedy wchodzę do klatki, muszę zawsze wygrywać i muszę dać najlepszy występ. To jest najważniejsze. Ranking mnie nie obchodzi. Zostały tylko cztery tygodnie do walki, twardy przeciwnik, prawdziwy pas w stawce. Dziesięć zwycięstw z rzędu kontra dziewięć zwycięstw z rzędu. UFC nigdy nie zrobiło takiej walki. 25 lat historii UFC i nigdy nie zorganizowali takiej walki. To jest walka na wysokim poziomie. To będzie bardzo dobre dla fanów i dla tego, który zdobędzie ten pas, a UFC zarobi kasę na tym. Wszyscy będą szczęśliwi, ponieważ walka będzie na bardzo wysokim poziomie i na chwilę obecną ta walka to najważniejszy pojedynek w UFC - powiedział Khabib.

Nurmagomedov: To najważniejsza walka w historii UFC Nurmagomedov: To najważniejsza walka w historii UFC Nurmagomedov: To najważniejsza walka w historii UFC Nurmagomedov: To najważniejsza walka w historii UFC Nurmagomedov: To najważniejsza walka w historii UFC Nurmagomedov: To najważniejsza walka w historii UFC

2018-03-11 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Nurmagomedov: To najważniejsza walka w historii UFC

Podobne artykuły i galerie