Logo

Miesha Tate o szansach Holm na pokonanie ''Cyborg''

Holly Holm przez wielu ekspertów wskazywana jest jako zawodniczka, która ma największe szanse na pokonanie Cris ''Cyborg''. Amerykanka już niejednokrotnie udowadniała, że tak jak potrafi przegrać z każdym, tak też potrafi wygrać. Jeżeli tylko jej postawa w danym dniu zadziała na plus, może w bardzo efektowny sposób zbić kolejny postawiony ''pomnik''. Wcześniej zrobiła to z Rondą Rousey, teraz może z Brazylijką. Zdaniem Mieshy Tate jej rodaczka ma na to spore szanse.
- Jeśli Cyborg ją złapie i rzuci na ziemię to oczywiście Holly będzie mieć problemy, duże problemy. Ale mogę potwierdzić jak niesamowita jest praca nóg Holly i jak trudno ją złapać, jak trudno to zrobić. Naprawdę musisz rzucić wszystko by ją złapać. Ja obaliłam ją dwa razy na przestrzeni pięciu rund i jestem mniejsza. Myślę, że jestem szybsza od Cyborg. Cyborg jest bardzo, bardzo silna, ale niekoniecznie jest najszybszą kobietą na świecie. Ona nie ma tendencji do częstych ataków tak, więc uważam, że przyciśnięcie Holly do klatki będzie bardzo trudnym zadaniem - powiedziała Tate.

Miesha Tate o szansach Holm na pokonanie ''Cyborg'' Miesha Tate o szansach Holm na pokonanie ''Cyborg'' Miesha Tate o szansach Holm na pokonanie ''Cyborg'' Miesha Tate o szansach Holm na pokonanie ''Cyborg'' Miesha Tate o szansach Holm na pokonanie ''Cyborg'' Miesha Tate o szansach Holm na pokonanie ''Cyborg''

2017-11-27 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Miesha Tate o szansach Holm na pokonanie ''Cyborg''

Podobne artykuły i galerie