Marcin Tybura znokautował Luisa Henrique

Marcin Tybura (15-2) pokonał Luisa Henrique (10-3) przez nokaut w trzeciej rundzie na gali UFC 209 w Las Vegas. Sam pojedynek nie był zachwycający. Było w nim sporo klinczu, a sędzia musiał często z walką wracać na środek oktagonu. Pojedynek roztrzygnął się na minutę przed końcem. Polak zdołał obalić rywala, zdobywając dosiad. Tam  rozbił bezradnego Brazylijczyka i rzutem na taśmę zmusił sędziego do przerwania pojedynku!
Była to druga wygrana Tybury z rzędu w UFC, w jego trzecim występie. Notowania byłego mistrza M-1 Global idą mocno w góre w UFC.

Marcin Tybura znokautował Luisa Henrique Marcin Tybura znokautował Luisa Henrique Marcin Tybura znokautował Luisa Henrique Marcin Tybura znokautował Luisa Henrique Marcin Tybura znokautował Luisa Henrique Marcin Tybura znokautował Luisa Henrique