Logo

Mackenzi Dern: Nie chcę szybkiej drogi na szczyt

Mackenzi Dern wskazywana jest jako nowa gwiazda kobiecego MMA. Swoją przygodę z UFC rozpoczęła od zwycięstwa, ale dopiero po niezwykle ciężkiej przeprawie mogła unieść ręce w górze po niejednogłośnej decyzji i walce z Ashley Yoder. Sama doskonale zdaje sobiensprawę, że potrzebuje czasu na to, aby móc spokojnie kroczyć swoją drogą, aby z czasem mogła być uważana za czołową zawodniczkę swojej dywizji.
- Nie chcę szybkiej drogi na szczyt mojej kategorii wagowej. Chcę czasu, i chcę żeby wszystko szło swoim rytmem. Zależy mi za to na tym, żeby szybko wrócić do oktagonu. Nastawiam się na walczenie i jestem pewna, że kolejna rywalka będzie dla mnie zupełnie nowym wyzwaniem, a tego właśnie potrzebuję, żeby pokazać kim jestem i jaką zawodniczką w przyszłości chcę się stać - powiedziałą Dern.

Mackenzi Dern: Nie chcę szybkiej drogi na szczyt Mackenzi Dern: Nie chcę szybkiej drogi na szczyt Mackenzi Dern: Nie chcę szybkiej drogi na szczyt Mackenzi Dern: Nie chcę szybkiej drogi na szczyt Mackenzi Dern: Nie chcę szybkiej drogi na szczyt Mackenzi Dern: Nie chcę szybkiej drogi na szczyt

2018-03-05 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Mackenzi Dern: Nie chcę szybkiej drogi na szczyt

Podobne artykuły i galerie