Logo

David Lama - "Nie porzuciłem wspinaczki sportowej''

David Lama ma zaledwie 25 lat, a już zdobył niemal wszystkie najważniejsze sukcesy, jeśli chodzi o wspinaczkę sportową. Jeden z największych talentów tej dyscypliny sportowej nie porzucił jednak na stałe tego co kocha. Aktualnie zajmuje się różnymi projektami, dokonując pierwszych wejść i wytyczając nowe drogi wspinaczkowe. W tym co robi aktualnie realizuje się zawodowo i nie ma zamiaru powracać do światowej rywalizacji.
- Tak naprawdę nigdy jej porzuciłem wspinaczki. To, z czym zerwałem, to zawodowstwem. Od czasu do czasu startuję w zawodach takich jak te dla własnej satysfakcji. To świetna zabawa i cieszy mnie wspólne wspinanie się ze miejscową społecznością, a także spotkania z przyjaciółmi z okresu, kiedy startowałem profesjonalnie. Ale nie biorę już udziału w Pucharze Świata. W ostatnich latach skupiłem się na alpinizmie i wysokich górach. Jestem z tego zadowolony i nie sądzę, żebym kiedykolwiek wrócił do zawodowej rywalizacji - powiedział Lama.

David Lama - "NIe porzuciłem wspinaczki sportowej'' David Lama - "NIe porzuciłem wspinaczki sportowej'' David Lama - "NIe porzuciłem wspinaczki sportowej'' David Lama - "NIe porzuciłem wspinaczki sportowej'' David Lama - "NIe porzuciłem wspinaczki sportowej'' David Lama - "NIe porzuciłem wspinaczki sportowej''

2016-02-03 - P. Rączka

0

Komentarze do:
David Lama - "Nie porzuciłem wspinaczki sportowej''

Podobne artykuły i galerie