Logo

Cris Cyborg wyklucza starcie z Amandą Nunes

Cris Cyborg latami czekała na starcie z Rondą Rousey, ale dziś już wiadomo, że prawdopodobnie nigdy do niego nie dojdzie z wielu powodów. Pojawia się zatem temat walki Cris z aktualną mistrzynią wagi koguciej, czyli jej rodaczką Amandą Nunes. Nowa mistrzyni wagi piórkowej UFC stanowczo jednak odmawia takiego pojedynku. Jako powód podaje to, że obie pochodzą z tego samego kraju i bez sensu jest niszczyć to, na co obie pracowały przez lata dla swojego kraju.
- Zawalczyłabym z Amandą, ale nie mam w tym żadnego interesu. Obie jesteśmy z Brazylii a to „zabiłoby” jedną Brazylijkę. Po co niszczyć jedną skoro obie reprezentujemy ten sam kraj? To my kontra reszta świata. Ale jeśli to interesujące dla fanów, jeśli oni chcą tego jednego dnia to możemy to zrobić. . Będę tego unikała, ponieważ Brazylia vs Brazylia nie jest w porządku i fani byliby podzieleni - powiedziała Cris.

Cris Cyborg wyklucza starcie z Amandą Nunes Cris Cyborg wyklucza starcie z Amandą Nunes Cris Cyborg wyklucza starcie z Amandą Nunes Cris Cyborg wyklucza starcie z Amandą Nunes Cris Cyborg wyklucza starcie z Amandą Nunes Cris Cyborg wyklucza starcie z Amandą Nunes

2017-08-27 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Cris Cyborg wyklucza starcie z Amandą Nunes

Podobne artykuły i galerie