Logo

Buty ASICS NOVABLAST 2 - jeszcze lepsza amortyzacja dla biegaczy

Po zeszłorocznym sukcesie, ASICS wprowadza na rynek nowy, ulepszony NOVABLAST 2 z jeszcze lepszą amortyzacją, którą pokochali biegacze w poprzednim modelu. Za unikalną sprężystość odpowiada technologia pianki FF BLAST zlokalizowana w podeszwie buta, zapewniając miękkość lądowania i responsywne odbicie każdego kroku.

 


W NOVABLAST 2 rzeźbienia w podeszwie zewnętrznej zostały zainspirowane trampoliną, aby umożliwić dodatkową kompresję dla zwiększenia zwrotu energii przy oderwaniu palców. Ponadto, twórcy rozszerzyli śródstopie buta i wykonali asymetryczne podcięcie w geometrii podeszwy środkowej, co w połączeniu z nowym stabilizatorem pięty z TPU skutkuje bardziej zrównoważonym krokiem i w pełni wykorzystuje wyjątkową sprężystość buta.

Buty ASICS NOVABLAST 2 Buty ASICS NOVABLAST 2

Te ulepszenia sprawiają, że but jest idealny do krótkich, energetycznych biegów, podczas których kluczowa jest wysoka amortyzacja, zapewniająca większy komfort dla biegacza.

Buty ASICS NOVABLAST 2

Sportowcy ASICS, Beth Potter i Napoleon Solomon podkreślają energetyzujący efekt, jaki ma na nich trening w NOVABLAST 2. – Trening w butach NOVABLAST 2 naprawdę dodaje mi energii. Są tak lekkie i sprężyste, dosłownie z każdym krokiem poprawiają mój nastrój – powiedziała Beth Potter, brytyjska triathlonistka i biegaczka długodystansowa.

ASICS NOVABLAST 2 od 1 lipca br. są dostępne w cenie 600,00 zł na ASICS.com, Eobuwie.com.pl, ButyJana.pl oraz w Sklepach Biegacza. 


2021-07-15 - B. Grycan

0

Komentarze do:
Buty ASICS NOVABLAST 2 - jeszcze lepsza amortyzacja dla biegaczy

Podobne artykuły i galerie