Logo

Bisping: Chętnie jeszcze raz znokautuję Rockholda

Wygląda na to, że Michael Bisping wybrał sobie rywala z którym chce zmierzyć się w ostatniej walce w karierze. Wybór padł dość zaskakująco na Luke Rockholda, którego to były mistrz wagi średniej efektownie pokonał. Na dodatek Brytyjczyk nie widzi przeszkód, aby stanąć do rywalizacji w wyższej kategorii wagowej, do której próbuje ''uciec'' Rockhold. Sam zainteresowany jeszcze nie odpowiedział, czy przyjmuje wyzwanie.
- Jeśli Rockhold chce bić się w kategorii półciężkiej, nie mam z tym problemu kolego. Chętnie jeszcze raz cię znokautuję. Pokazałem jak go pokonać. Znokautowałem go. Potem David Branch prawie go skończył. Yoel też go odprawił ciosami. Zabrałem mu duszę. Na pewno będę bardzo zmotywowany do kolejnej walki z nim. Mogę zmierzyć się z Lukiem w 205 funtach, w 185 funtach, obojętnie. Nie obchodzi mnie to. Oczywiście kontrakt na walkę musi być dobry - powiedział Bisping.

Bisping: Chętnie jeszcze raz znokautuję Rockholda Bisping: Chętnie jeszcze raz znokautuję Rockholda Bisping: Chętnie jeszcze raz znokautuję Rockholda

2018-02-28 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Bisping: Chętnie jeszcze raz znokautuję Rockholda

Podobne artykuły i galerie