Bacardi Cup: Kusznierewicz i Życki na podium

Mateusz Kusznierewicz i Dominik Życki zajęli trzecie miejsce w klasie Star w prestiżowych 85. żeglarskich regatach Bacardi Cup. Zawody zostały rozegrane u wybrzeży Miami na Florydzie i były zaliczane do klasyfikacji Pucharu Świata - startowały 63 załogi. Pierwsze miejsce zajęli Francuzi Xavier Rohart i Pierre Alexis Ponsot, a drugie Irlandczycy Peter O'Leary i David Burrows.
Polacy podobnie jak Francuzi wygrali tylko jeden wyścig z ośmiu, a losy miejsca na podium rozstrzygnęła słabsza postawa naszych reprezentantów w jednej z rund. Do 1962 roku żeglarze rywalizowali w okolicach Hawany, a regaty nosiły nazwę Cup Cuba.

Bacardi Cup: Kusznierewicz i Życki na podium Bacardi Cup: Kusznierewicz i Życki na podium Bacardi Cup: Kusznierewicz i Życki na podium Bacardi Cup: Kusznierewicz i Życki na podium Bacardi Cup: Kusznierewicz i Życki na podium Bacardi Cup: Kusznierewicz i Życki na podium