Logo

Andrade: Nunes zostanie ustawiona w szeregu przez Cyborg

Jessica Andrade nie kryje rozczarowania zachowaniem Amandy Nunes, która w jej ocenie mocno pogubiła się w tym co robi.  Była pretendenta do tytułu wagi słomkowej UFC ma pretensje do swojej rodaczki, że ta nie dopingowała jej w ostatniej walce, ale jej rywalkę pochodzącą z innego kraju. W dodatku Andrade zauważa, iż decyzja Nunes o tym, że chce walczyć z Cyborg jest bardzo zła, bowiem ten pojedynek bardzo szybko zweryfikuje jej umiejętności oraz pozycję w kobiecym MMA.
- Myślę, że Amanda wyszła przed szereg i pospieszyła się, gdy poprosiła o walkę Cyborgiem. Mogła poprosić o mistrzynię wagi słomkowej, która nie jest Brazylijką. Mogłaby zdobyć dwa pasy byłaby spełniona, ale nie, chciała walczyć z Cyborgiem. Możesz mieć pewność siebie i chcieć walczyć z najlepszymi, ale myślę, że spieprzyła tę wielką sprawę. Byłam wkurzona, kiedy o tym usłyszałam. Jestem wielką fanką Cris. To okropne, że dwie Brazylijki będą walczyć ze sobą, ale to dobrze zrobi Amandzie jeśli dostanie lanie dupy i zostanie ustawiona w szeregu przez Cris - powiedziała Andrade.

Andrade: Nunes zostanie ustawiona w szeregu przez Cyborg Andrade: Nunes zostanie ustawiona w szeregu przez Cyborg Andrade: Nunes zostanie ustawiona w szeregu przez Cyborg Andrade: Nunes zostanie ustawiona w szeregu przez Cyborg Andrade: Nunes zostanie ustawiona w szeregu przez Cyborg Andrade: Nunes zostanie ustawiona w szeregu przez Cyborg

2018-03-09 - P. Rączka

0

Komentarze do:
Andrade: Nunes zostanie ustawiona w szeregu przez Cyborg

Podobne artykuły i galerie